Farnost Vlachovice

VlachoviceŘímskokatolická farnost sv. Michaela archanděla Vlachovice

"Připravte cestu Páně, vyrovnejte mu stezky!"
Dnešní svátek: sv. Januárius

Myslivecký kroužek - Vlachovická srnčata

Drazí rodiče,

vaše dítě bylo přijato s Vaším souhlasem  a  na členské schůzi 9. listopadu 2018 našeho Mysliveckého spolku  ve Vlachovicích,  bylo pasováno do kroužku, který byl pojmenován: "Mladý adept myslivosti vlachovických srnčat".

Děti se  scházejí na faře dle rozpisu, který byl Vám pro tento rok 2019 poslán prostřednicvím dětí a společně usilujeme o získání  "Bronzového odznaku malého adepta myslivosti" dle Českomoravské myslivecké jednoty.

Pro vzájemnou komunikaci a posílání snímků z fotopastí - prostoru mysliveckého farního krmelce, který byl pojmenován - "Krmelec sv. Františka z Assisi" a jiných mysliveckých míst, byl zhotoven mail pro Vaše dítě, který má tuto skladbu - mailová adresa Vašeho dítěte se skládá: vs - vlachovická srnčata + tří písmena příjmení a dvě písmena jména, tedy jsou:

1.Blaha Antonín  vsblaan@seznam.cz

2.Bolčo Teodor  vsbolte@seznam.cz

3.Kašša Lukáš vskaslu@seznam.cz

4.Kašša Vít vskasvi@seznam.cz

5.Martinec Matyáš vsmarma@seznam.cz

6.Ovesný David vsoveda@seznam.cz

7.Ovesný Petr vsovepe@seznam.cz

8.Rak Šimon vsraksi@seznam.cz

9.Sáblík Jakub vssabja@seznam.cz

10.Zoubek Ondřej vszouon@seznam.cz

Drazí rodiče, na základě nařízení  "GDPR" obdržíte "heslo" pro tuto vaši mailovou adresu.

Mailovou adresu nastavte podle vaší zodpovědnosti k vašemu dítěti.

Heslo obdržíte osobně nebo po zaslání žádosti na mail naší farnosti: favlachovice@ado.cz

nebo prostřednictvím sms na mé tel. číslo:  o. Fr. Cinciala: 731 621 110, Heslo si pak můžete změnit.

Děkuji za posilu z farnosti, povzbuzení našeho mysliveckého spolku Vlachovice a vedení naší obce Vlachovice....

Vlachovice 66,
763 24 Vlachovice

telefon: 734 261 905
mobil: 731 621 110
e-mail: favlachovice@ado.cz

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj e-mail.

Misijní jarmark dětí 2019
07.04.2019, 17 fotek
Misijní jarmark dětí 2019
Boží Tělo